Підтвердіть Ваш номер, щоб завершити оформлення бронювання
*На один номер телефону може бути тільки одне активне бронювання
Для оформлення бронювання:
Змінити номер телефону
Успішне бронювання. Оплата при посадці
Бронювання дійсне до відправлення автобуса.
Ви також її можете оплатити онлайн.
Важливо!
Оплата під час посадки доступна лише у валюті країни відправлення.
Якщо Ви передумали їхати, обов'язково відмініть бронювання
У разі неявки на посадку з діючим бронюванням, буде заблокована можливість оформляти бронювання за Вашим номером телефону.
Жарко, грубо і жахливо укачує!
На три з мінусом
Враження від поїздки погані, бо їхати майже добу в літню погоду без кондиціонера та відкривающихся вікон - це щось. Дуже брудні вікна та віконні рами зсередини додають чорного кольору на одяг. Запізнення то вже в розрахунок не беру - час зараз такий. Але все інше можна довести до ладу.
Коли їдете цим перевізником, будьте готові до того, що можете не дістатися пункту призначення.
Їхала маршрутом Миколаїв-Львів, з пересадкою у Хмельницькому о 4 ранку (10 хвилин). В Хмельницький прибули вчасно, і водій запевняв мене, що мій другий автобус зараз прибуде. Коли в назначений час автобус не приїхав, водій попереднього все продовжував запевняти мене, що ще трохи треба зачекати, телефонувати диспетчеру відмовлявся. А потім поїхав далі своїм маршрутом. Коли запізнення складало вже більше 30 хвилин, намагалася телефонувати диспетчеру, чий номер був вказаний, як контактний для нічних дзвінків. А там - па-пааам! - автовідповідач. Диспетчер вокзалу також зв'язку з перевізником не мав. Інфобус, через який замовлявся квиток - також не міг зв'язатися з ними. В результаті, автобус запізнився на 50 хвилин і водій з криком відповів мені, що до Львова не їде!!!! І що водій попереднього автобуса мав мене пересадити (!!!) про що мені, звісно, про це ніхто не повідомив, а водій запевняв, що треба трохи почекати і автобус приїде! В результаті, лише після скандалу, водій домовився з іншим перевізникам і посадив мене на автобус до Львова. І я була не одна така пасажирка.
Ну таке собі. Водії професійні, кондіціонер працював. АЛЕ: Міста між сидінням мало, не всі розетки USB працювали, відсутня розсадка пасажирів згідно з нумерацією міст. Хто перший зайшов - той і вибрав кращі міста. Вибрати міста при покупці білетов немає можливості. Я їхав з Харківа до Днепра. Зупинка у Днепрі 10 хвилин. Як Ви вважаєте цього досить для відвідування туалету? Той хто бачив цей туалет - той мене зрозуміє.
Все пройшло добре.Автобус рухався по графіку без затримок.
Вітаю. Загалом, поїздка без пригод, кондиціонер працював, для короткого маршруту цілком прийнятно (з дорогою пощастило меньше, ухатило). Але рейс спізнився до пунткту призначення на 25хв (добре, що пересадка у мене була довгою). І знайти потрібний автобус в незнайомому місті було ще тим квестом. На квитку вказан лише загальний маршрут манюсіньким шрифтом, і дата рейсу. Із комунікації: за 10хв до відправлення на пошту надійшло повідомлення, що за 10хв мій автобус їде🤦♀️🤦♀️🤦♀️ ні платформи, де той рейс шукати, жодного орієнтиру, ні контактів ані водія, ані якогось диспетчера, ні номеру автобусу, ні хоча б, 🤬, кольору того автобусу🤦♀️
Поїздка пройшла добре. Сидіння не дуже зручні, але водії були просто супер!
Жахлива поїздка за 2 тисячі гривень. Дуже мало місця, смерділо туалетом всю ніч, не вистачило місця на всіх пасажирів, тому людям роздали табуретки і вони сиділи в проході
Водій хам
Доброго дня! Дякуємо, що повідомили нам про цей випадок. Кожен пасажир із квитком має отримати сидяче місце, адже наявність квитка гарантує комфорт і безпеку в дорозі. Тому ми хочемо детально розібратися в ситуації. Уточніть, будь ласка, чи надали вам сидяче місце, чи вам теж довелося їхати стоячи? Якщо так, то на якому саме відрізку дороги це сталося?
Поїздка пройшла добре.Автобус зручний ,водії ввічливі.